TOKİ ile Sözleşme İmzalandı.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile ARTI Mimarlık Mühendislik Müşavirlik Ltd. Şti. & BEŞER Mühendislik Müşavirlik Ltd. Şti. İş Ortaklığı arasında, “25. Paket Danışmanlık (Yapım İşi Kontrollüğü ve Yapı Denetimi)” sözleşmesi, 14.01.2021 tarihinde imzalandı.

daha

İnşaat Mühendisi Orhan Şenol’dan Eğitimler

İnşaat Mühendisi Orhan Şenol, genç meslektaşlarına farklı konularda eğitim vermeye devam ediyor. Çeşitli panel ve organizasyonlarda da yer alan Orhan Şenol’un çalışmalarından bazıları şöyledir: • TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından düzenlenen “Yaklaşık Maliyet Eğitimi” ve “AM

daha

KÖPRÜLER, VİYADÜKLER SEMPOZYUMU

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası adına Ankara Şubesi tarafından, bu yıl Mart ayında kaybettiğimiz İMO Yönetim Kurulu Eski Başkanı Hilmi Yüncü anısına düzenlenen 4. Köprüler ve Viyadükler Sempozyumu, 1-2 Kasım 2019 tarihlerinde, İMO KKM’de yapıldı.

daha

Meslekte 50. Yıl - Nejat Bayülke

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından, meslekte 25, 40, 50 ve 60. Yılını dolduran mühendislere belgeleri ve plaketleri verildi. 20 Aralık 2019 tarihinde İnşaat Mühendisleri Odası Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde, firmamızın duayen isimlerinden İnş. Y. Mühen

daha

VİTRA İLE ÇAĞDAŞ MİMARLIK PRATİKLERİ

Türk Serbest Mimarlar Derneği’nin 2020 Yılı “Vitra ile Çağdaş Mimarlık Pratikleri” kitabı yayınlandı. Kitapta, Ankara merkezli 76 Mimarlık ofisine sahip üyelerin tanıtılması ve Türk mimarlarının güncel yüzünün yansıtılması amaçlanmaktadır.

daha
This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!